flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
11
quantity
Product details
Category
3304899 Filter
  • 【Dimensions】Filter replacement dimensions are 15” x 13” x 1.4”. Pre-filter dimensions are 15.1” x 13.1”.